naglowek

Oferta Polkomplex

Zakres działalności firmy POLKOMPLEX jest szeroki. Obejmuje sprzedaż, a także serwis Konica Minolta oraz innych marek. W jednym miejscu Klient ma szansę kupić, naprawić, a także poddać konserwacji urządzenia biurowe. W sprzedaży dostępne są także dedykowane do nich materiały eksploatacyjne.

Na rynku działamy już ponad 20 lat, dlatego wszelkie usługi wykonujemy z należytą starannością, bazując na doświadczeniu, wiedzy i profesjonalizmie. Naszą ofertę kierujemy do szerokiego grona odbiorców: klientów prywatnych, instytucji oraz firm.

Kolorowe i czarno-białe kserokopiarki Wieluń

W ofercie znajdują się kolorowe, jak i czarno-białe kserokopiarki, niezbędne wyposażenie każdego profesjonalnego biura. Sprzęty wielofunkcyjne produkowane przez firmę Konica Minolta wyróżniają się wysoką wydajnością oraz współpracą z pracownikiem biura. Pozwalają na sprawny przepływ dokumentów i informacji.

Drukarki Wieluń

Dysponujemy szeroką ofertą drukarek dla użytkowników prywatnych, jak i komercyjnych. Wyróżniają się nowoczesnym designem, kompaktowymi wymiarami, niezawodnością oraz wieloma funkcjami dodatkowymi. Sprzęty są ekonomiczne w użytkowaniu oraz bezpieczne. W sprzedaży dostępne są drukarki laserowe i atramentowe.

Materiały eksploatacyjne

Kserokopiarki oraz drukarki wymagają regularnego dostarczania materiałów eksploatacyjnych do prawidłowego działania. Są to tusze, tonery, taśmy barwiące. W sprzedaży dostępne są także bębny obrazowe, pojemniki na zużyte tonery, a także zespoły utrwalające. Nasza oferta stale się powiększa, dlatego mogą Państwo liczyć na dostęp do wielu niezbędnych materiałów eksploatacyjnych.

Serwis i naprawa drukarek Wieluń

Wyspecjalizowaliśmy się w naprawie oraz serwisie drukarek marki Konica Minolta. Znamy dokładnie ten sprzęt, jego specyfikę oraz szybko potrafimy usunąć najczęściej występujące usterki. Serwis drukarek jest realizowany z należytą starannością.

Naprawa i serwis kserokopiarek Wieluń

Wykorzystując posiadaną wiedzę oraz doświadczenie możemy przeprowadzić naprawę oraz zrealizować serwis kserokopiarek marki Konica Minolta oraz innych producentów. Gwarantujemy niezawodne działanie urządzenia na co dzień.

Zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej oferty.